Programma/Uitslagen

WEEKPROGRAMMA

 

THUIS

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

Veld

Kleedkamer

Uitslag

Scheidsrechter

C 26163 16-11-2019 13:00 Terneuzen 2 - Apollo'69 2 1 2+4   Pawel Zur
C 72757 16-11-2019 12:00 Terneuzen VR1 - LuctorHeink/Apollo'69 VR1 2 10+1   Paul Huitema
C 28981 16-11-2019 15:00 Terneuzen JO19-1 - FC Dauwendaele JO19-1 1 5+7   Pawel Zur
C 30107 16-11-2019 15:00 Terneuzen JO19-2 - Spui/Vogelwaarde JO19-1 2 6+9   Paul Huitema
C 31467 16-11-2019 11:15 Terneuzen JO17-1 - Halsteren JO17-1 1 5b+7b   G. Dolman
C 33351 16-11-2019 15:00 Terneuzen JO17-3 - IJzendijke/Oostburg JO17-2 3 3+8   Michel Septer
C 35230 16-11-2019 09:30 Terneuzen JO15-1 - Steenbergen JO15-1 1 5a+7a   S. Kelder
C 38016 16-11-2019 10:30 Terneuzen JO15-2 - VC Vlissingen JO15-1 2 3b+8b   Timon Heida      
C 41574 16-11-2019 09:00 Terneuzen JO13-2 - FC Axel JO13-2 2 3a+8a   Jeffrey /1e
C 48550 16-11-2019 10:30 Terneuzen JO11-1 - FC Axel JO11-1 3 6b+9b   Michael Trossel
C 45381 16-11-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 - Aardenburg JO11-2M 3 6a+9a   JO15-2
C 50007 16-11-2019 09:00 Terneuzen JO10-2 - HVV'24/Clinge JO10-2 3 10+1   JO17-1
C 90180 16-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-3 - Vogelwaarde JO10-1 3 2b+4b   Claudio Scherpenisse
C 59945 16-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-3G - Steen JO8-2 3 2a+4a   Michel Septer
C 23733 17-11-2019 12:00 Terneuzen 2 - VVR 2 1 5+7   K. Geldof
C 75478 17-11-2019 12:30 Terneuzen 3 - Steen 3 2 6+9   Pawel Zur
C 80974 17-11-2019 10:30 Terneuzen 4 - Philippine 3 3 3+8   Paul Huitema

UIT

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

 

 

Uitslag

Scheidsrechter

C 72721 14-11-2019 19:30 Jong Ambon VR1 - Terneuzen VR1        
C 33801 16-11-2019 10:30 Patrijzen JO17-1 - Terneuzen JO17-2        
C 63243 16-11-2019 10:30 FC De Westhoek MO17-1 - Terneuzen MO17-1        
C 36204 16-11-2019 09:00 RCS JO15-3 - Terneuzen JO15-3        
C 63679 16-11-2019 10:30 Luctor Heinkenszand MO15-1 - Terneuzen MO15-1        
C 40038 16-11-2019 10:00 FC Axel JO13-1 - Terneuzen JO13-1        
C 64481 16-11-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 - Terneuzen MO13-1        
C 49988 16-11-2019 10:30 RCS JO10-1 - Terneuzen JO10-1        
C 65162 16-11-2019 09:45 Zeelandia Middelb.   MO11-2 - Terneuzen MO11-1        
C 89054 16-11-2019 08:30 Kloetinge JO9-2 - Terneuzen JO9-1        
C 53434 16-11-2019 09:00 Cadzand/Groede JO9-1 - Terneuzen JO9-2   Groede    
C 60119 16-11-2019 09:30 HVV'24/Clinge JO8-1 - Terneuzen JO8-1   Hulst    
    16-11-2019 09:30 HPC JO7 - Terneuzen JO7-1/2        

THUIS

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

Veld

Kleedkamer

Uitslag

Scheidsrechter

C 26235 23-11-2019 12:30 Terneuzen 2 - Krabbendijke 2 1 5+7   Paul Huitema
C 72203 23-11-2019 15:00 Terneuzen VR1 - De Noormannen VR1 1 10+1   Paul Huitema
C 33338 23-11-2019 15:00 Terneuzen JO17-2 - Arnemuiden JO17-1 2 3+8   Pawel Zur
C 63037 23-11-2019 10:30 Terneuzen MO17-1 - Zeelandia Middelb.   MO17-1 1 10b+1b   Andy Dellaert
C 63886 23-11-2019 15:00 Terneuzen MO15-1 - FC Axel MO15-1 3 6+9   Michel Septer
C 88319 23-11-2019 12:00 Terneuzen JO13-1 - VC Vlissingen JO13-1 2 6+9   Pawel Zur
C 49259 23-11-2019 11:30 Terneuzen JO10-2 - Tern.Boys JO10-2 3 2a+4a   Dylan Kassongo   
C 51633 23-11-2019 11:30 Terneuzen JO10-3 - Vogelwaarde JO10-1 3 3a+8a   Jarno / 1e
C 65133 23-11-2019 09:00 Terneuzen MO11-1 - Walcheren MO11-1 1 10a+1a   MO17-1
C 89055 23-11-2019 10:15 Terneuzen JO9-1 - Kapelle JO9-1 3 3b+8b   JO15-1
C 56064 23-11-2019 09:00 Terneuzen JO9-2 - Steen JO9-1G 3 2b+4b   Michel Septer
C 59570 23-11-2019 10:15 Terneuzen JO8-1 - Kloetinge JO8-1 3 2a+4a   MO15-1
C 59916 23-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-3G - Tern.Boys JO8-2 3 3a+8a   Sjoerd Huisman     
C 20566 24-11-2019 14:30 Terneuzen 1 - Steen 1 1 5+7/8    
C 23799 24-11-2019 12:00 Terneuzen 2 - SC Gastel 2 1 2+4    
C 75479 24-11-2019 12:30 Terneuzen 3 - Hontenisse 3 2 6+9   Pawel Zur
C 80975 24-11-2019 10:30 Terneuzen 4 - Vogelwaarde 3 2 3+8   Paul Huitema

UIT

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

 

 

Uitslag

Scheidsrechter

B 90236 19-11-2019 20:00 Clinge 1 - Terneuzen 1       P. van Schilt
C 29363 23-11-2019 12:45 Arnemuiden JO19-1 - Terneuzen JO19-1        
C 28824 23-11-2019 12:45 IJzendijke/Oostburg   JO19-1 - Terneuzen JO19-2   Oostburg    
C 31243 23-11-2019 12:45 Walcheren JO17-1 - Terneuzen JO17-1        
C 33185 23-11-2019 14:30 Koewacht JO17-1 - Terneuzen JO17-3        
C 35493 23-11-2019 11:15 Kapelle JO15-1 - Terneuzen JO15-2        
C 42512 23-11-2019 11:15 Zeelandia Middelb.   JO13-3 - Terneuzen JO13-2        
C 42609 23-11-2019 10:00 Hontenisse/SDO63   JO13-2 - Terneuzen JO13-3   Kloosterzande    
C 46791 23-11-2019 10:00 Tern.Boys JO11-1 - Terneuzen JO11-1        
C 47694 23-11-2019 09:15 Sluiskil JO11-1 - Terneuzen JO11-2        
C 50626 23-11-2019 09:15 Tern.Boys JO10-1 - Terneuzen JO10-1        
C 58221 23-11-2019 10:00 Steen JO8-1G - Terneuzen JO8-2        

THUIS

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

Veld

Kleedkamer

Uitslag

Scheidsrechter

C 32488 30-11-2019 15:00 Terneuzen JO17-2 - Steen JO17-1 1 5+7   Paul Huitema
C 35448 30-11-2019 11:45 Terneuzen JO15-1 - Beek Vooruit JO15-1 1 5+7   KNVB
C 39991 30-11-2019 10:15 Terneuzen JO13-2 - Tern.Boys JO13-2G 1 6+9   Michel Septer
C 64477 30-11-2019 13:30 Terneuzen MO13-1 - SC Welberg MO13-2 1 10+1   Tycho Zachariou   
C 45466 30-11-2019 09:00 Terneuzen JO11-1 - RCS JO11-1 1 5+7   Marc / 1e
C 45478 30-11-2019 09:00 Terneuzen JO11-2 - Cadzand/Groede   JO11-1G 3 3a+8a   3e
C 51961 30-11-2019 10:00 Terneuzen JO10-1 - Breskens JO10-1 3 2b+4b   Rowdy de Ridder
C 65513 30-11-2019 11:00 Terneuzen MO11-1 - Krabbendijke MO11-1 3 10+1   Roel Alberti               
C 57653 30-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 - Terneuzen JO8-1 3 2a+4a   JO15-1

UIT

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

 

 

Uitslag

Scheidsrechter

C 26328 30-11-2019 14:30 Tern.Boys 3 - Terneuzen 2        
c 72800 30-11-2019 11:15 Bevelanders VR1 - Terneuzen VR1        
C 28870 30-11-2019 12:00 Oostkapelle/Domburg   JO19-1 - Terneuzen JO19-1   Oostkapelle    
C 33156 30-11-2019 12:00 Steen JO17-2 - Terneuzen JO17-3        
C 62638 30-11-2019 11:00 FC Dauwendaele MO17-1 - Terneuzen MO17-1        
C 36630 30-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO15-1 - Terneuzen JO15-2        
C 37038 30-11-2019 11:15 Walcheren JO15-4 - Terneuzen JO15-3        
C 63860 30-11-2019 10:30 FC De Westhoek MO15-1 - Terneuzen MO15-1        
C 40359 30-11-2019 09:30 Tern.Boys JO13-1 - Terneuzen JO13-1        
C 41225 30-11-2019 09:45 IJzendijke/Oostburg JO13-2 - Terneuzen JO13-3   Ijzendijke    
C 51872 30-11-2019 09:00 FC Axel JO10-1 - Terneuzen JO10-2        
C 90174 30-11-2019 09:00 Corn Boys JO10-1 - Terneuzen JO10-3        
C 55893 30-11-2019 09:30 Sluis JO9-1 - Terneuzen JO9-2        
C 60383 30-11-2019 09:00 Groede/Cadzand JO8-1 - Terneuzen JO8-3G   Groede    
C 20668 1-12-2019 14:30 RBC 1 - Terneuzen 1        
C 23868 1-12-2019 11:30 DOSKO 2 - Terneuzen 2        
C 76826 1-12-2019 11:30 HVV'24 3 - Terneuzen 3        
C 84662 1-12-2019 10:30 HVV'24 4 - Terneuzen 4        

THUIS

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

Veld

Kleedkamer

Uitslag

Scheidsrechter

C 26778 7-12-2019 13:00 Terneuzen 2 - Kapelle 3 1 2+4   Pawel Zur
C 72255 7-12-2019 15:00 Terneuzen VR1 - Serooskerke/Veere VR1 2 10+1   Paul Huitema
C 30419 7-12-2019 15:00 Terneuzen JO19-2 - SSV'65 JO19-1 1 5+7   Pawel Zur
C 31346 7-12-2019 11:15 Terneuzen JO17-1 - Virtus JO17-1 1 5b+7b   KNVB
C 33707 7-12-2019 14:00 Terneuzen JO17-3 - HVV'24/Clinge JO17-2 3 3+8   Michel Septer
C 35146 7-12-2019 09:30 Terneuzen JO15-1 - Luctor Heinkenszand   JO15-1 1 5a+7a   KNVB
C 36413 7-12-2019 11:00 Terneuzen JO15-2 - JVOZ JO15-2G 2 6b+9b   Inid - Ricardo / 1e
C 87587 7-12-2019 13:30 Terneuzen MO15-1 - Zeelandia Middelb.   MO15-2 2 10+1   MO17
C 42185 7-12-2019 09:30 Terneuzen JO13-2 - De Meeuwen JO13-1 2 6a+9a   3e
C 52799 7-12-2019 10:15 Terneuzen JO10-3 - Corn Boys JO10-1 3 2b+4b   Claudio Scherpenisse
C 56629 7-12-2019 09:00 Terneuzen JO9-2 - SSV'65 JO9-3 3 10+1   MO15
C 59152 7-12-2019 09:00 Terneuzen JO8-1 - Steen JO8-1G 3 3+8   JO15-2
C 59436 7-12-2019 09:00 Terneuzen JO8-3G - Hontenisse/SDO'63   JO8-1 3 2a+4a   zat2
C 20800 8-12-2019 14:30 Terneuzen 1 - Victoria'03 1 1 5+7/8    
C 24330 8-12-2019 12:00 Terneuzen 2 - Unitas'30 2 1 2+4    
C 75480 8-12-2019 12:30 Terneuzen 3 - Clinge 2 2 6+9    
C 80976 8-12-2019 10:30 Terneuzen 4 - Clinge 3 3 3+8    

UIT

Wdst

Nr.

Datum

Tijd

Thuis team

 

Uit team

 

 

Uitslag

Scheidsrechter

C 29107 7-12-2019 12:00

Luctor Heinkenszand JO19-1

- Terneuzen JO19-1        
C 31951 7-12-2019 13:15 Halsteren JO17-2 - Terneuzen JO17-2        
C 42065 7-12-2019 10:30 RCS JO13-1 - Terneuzen JO13-1        
C 64223 7-12-2019 11:15 Arnemuiden MO13-1 - Terneuzen MO13-1        
C 47387 7-12-2019 11:00 Breskens JO11-1G - Terneuzen JO11-2        
C 49480 7-12-2019 09:00 Hontenisse/SDO'63   JO10-1 - Terneuzen JO10-1   Lamswaarde    
C 65097 7-12-2019 10:30 SC Welberg MO11-1 - Terneuzen MO11-1        
C 59060 7-12-2019 09:15 Tern.Boys JO8-1 - Terneuzen JO8-2        

Van der Poel Terneuzen Heineken TMS